خانه / اخبار / آشنایی با مجری شبکه من و تو
مهره مار اصل

آشنایی با مجری شبکه من و تو

آشنایی با مجری شبکه من و تو

سیاوش صبا یا صباغ پور / افشا همراه با سند و مدرک

با شخصیت این موجود عجیب الخلقه آشنا شوید

سیاوش صباغ پور

  • بیوگرافی

در مورد بیوگرافی سیاوش ، مجری و گزارشگر معروف شبکه ماهواره ای من و تو، اطلاعات زیادی در دست نیست؛ جز آنکه او اصلیتی از شهرستان اسفراین (در خراسان شمالی که دارای اکثریتی از کردهای کرمانجی می باشد) بوده و امسال ۲۷ ساله می شود. نام کاملش، سیاوش صبا است و شهرتش را مدیون تیپ و قیافه عجیبش می باشد. البته او یک مدل فشن نیز بوده و در برخی مسابقات مد و فشن اروپا شرکت کرده و سال ۲۰۰۹ در مسابقهء BIG BROTHER عنوان نفر دوم را به دست آورد.

  • بیوگرافی او طبق گفته خودش در سایت من و تو

سلام، سیاوش هستم، جوانی هستم (تا ۲ روز پیش ، ۲۵) ۲۶ ساله. در دانشگاه رشتهٔ تبلیغاتخواندم، برای کمپانی‌های تبلیغاتی زیادی در لندن کار کردم، کمپانی خودموداشتم، تو رستوران به عنوان ظرف شور کار کردم، با یک سری از بزرگ‌ترین کمپانی هایفشن کار کردم، یه مدت توی کمپانی اسباب کشی‌ به عنوانه اسباب کش کار کردم و ……خلاصه همهجور کاری در زندگیم انجام دادم.من از سن ۱۰ (یا شایدم ۱۱) سالگی از ایران خارج شدم. ۱ سال و اندی در سوئد زندگی‌کردم و باقیشم در لندن بودم (خیلی‌ سریع هم یه دلیل واسه غلطهای املا و انشایم پیدا کردم :د)

 ___________________________________

افشای شخصیت سیاوش صبا

(تصویری از شرکت این موجود عجیب الخلقه در سالن شو فشن)

  • Big Brother چیست؟

Big Brother یک برنامه ریالیتی شو است که در اکثر کشورهای اروپایی اجرا میشود.در این برنامه تعدادی آدم در یک خانه بزرگ کاملا بدون ارتباط با محیط بیرون زندگی میکنند و تمام کاری که باید بکنند این است که از حذف شدن خودشون با کارایی که میکنن و حرفایی که میزنن جلوگیری کنن.هر دوره از این برنامه معمولا حدود ۳ ماه طول می‌کشه و حدودا ۱۵ تا شرکت کننده دارد.بیگ برادر برنامه ایه که دقیقا از تشت آب گرفته تا توی هر چی زندگی خصوصی و فضا های خصوصیه.با دوربین هایی که توی توالت و حمام و و اتاق خواب هم وجود دارد و حتی درگوشی هم مجاز نیستی حرف بزنید.

_________________________________

سیاوش صبا

(تصویری از شرکت این موجود عجیب الخلقه برنامه Big Brother)

__________________________________________

سیاوش صباغ

(شرکت کنندگان در برنامه Big Borther آرم شبکه اشنا نیست برای شما؟)

  • تفکرات این موجود

در سایت من و تو در وبلاگ شخصی این موجود بیینده ای از او انتقاد می کندکه متن انتقاد و جواب او را در زیر می خوانید:

‘‘مجید هستم از تهران فکر می کنم اگه بری و پشت صحنه‌ها فعالیت کنی خیلی بهتره به دو دلیل اول اینکه توی صحبت کردن و جلودوربین رفتن اصلاً استعداد نداری چون نمی تونی مثل یک مرد صحبت کنی ( مردم از یک مرد انتظار حالات و رفتارهای مردانه دارند ) و کلی هم تو کلام خرابکاری می کنی و بعدشم بدتر از همه تیپ و قیافه‌ای واسه خودت درست کردی که اصلاً قابل تحمل نیست . مردهای زیادی در همه جای دنیا مو و ریش بلند می کنند ولی این صحنه‌های جلفو اونم جلوی دوربین تلویزیون از خودشون در نمیارند”

داش مجید گل، حالت چطوره برادر؟ در جواب پیغام شما بگم که منم با شما موافقم، من خیلی‌ تپق میزنم توی گفتارم که دلیلشم اینکه جلو دوربین هنوز یه مقداری هل میشم و راستیّتش (یه مقدار کلاس می‌خوام بذارم اینجا :-)) بعضی‌ کلمه های فارسی برام یه مقدار سخته حفظ کردنشون، ولی‌ قول میدم که رو این مساله کار کنم.

در مورد کار پشت صحنه هم که گفت بودی، من پشت صحنه هم کار می‌کنم عزیزم.حالا در مورد شکل و قیافه و رفتار، مجید جان شما میری توی یک فروشگاه، چشمت یه پیراهن سفید و میبینی و میپسندی، منم میرم توی همون فروشگاه ولی‌ چشام یه پیرهن قرمزو میبینه و میپسنده، الان به نظر شما من چیکار کنم؟؟ رفتار هم همینه، باورت می‌شه که من تا قبل از رفتن جلوی دوربین نمیدونستم که دستم و خودمو زیاد تکون میدم؟؟ یه عمل کاملا طببیعه و دست خودم نیست، البته می‌تونم خودمو رو عوض کنم ولی‌ اون موقع دیگه من میشم یه نفر دیگه و از آنجایی که من دیگه به خودم عادت کردم و راستشم بخوای از اون خودمی که هستم کاملا راضی‌ هستم، دوست ندارم که خودمو عوض کنم. مجید جان ما قراره ۲ روز روی این کرهٔ خاکی زندگی‌ کنیم، من تصمیم دارم این ۲ روزو اونجوری که هستم زندگی‌ کنم که بدهکار خودم نشم وقت دل کندن از این دنیا. البته بازم بدهکار شدن به خود بارش خیلی‌ سبک تره تا بدهکار شدن به بقیه

در مصاحبه که با یک رسانه اروپایی کرده بود جواب سوال مجری که پرسیده بود: مهمترین دغدغه شما چیست؟ پاسخ داد: مهمترین دغدغه ام بزرگتر نبودن الت تناسلی منه!

___________________________________________

سیاوش صباغ پور

در فیلم که از او تهیه شده علاقه خودشو به موش و پنیر اعلام می کنه که موش شما رو شاید یاده تصاویری اشنا بندازه مثل : تام و جری، میکی موس یا یهودیت

  • تصاویری از این گودزیلا قرار می دهم  در قالب اسلاید فلش

(از کسانی که بیماری قلبی و خواهران باردار وافراد زیر ۱۸ سال خواهشمند هستم تماشا نفرمایند)

________________________________________________

به تک چشم یا چشم جهان بین دقت کنید

  • خواهشمندم ماهواره ها را دور بیندازید

تهیه و تنظیم پایگاه مهدویت www.zohor.in

___________________________________________________________

فال-حافظ

مطلب پیشنهادی

شراب خوار

حکم شرعی ازدواج با فرد شراب خوار

حکم شرعی ازدواج با فرد شراب خوار حکم شرعی ازدواج با فرد شراب خوار در …