خانه / اخبار / ادعای پیامبری عبدالله المحیسنی قاضی عربستانی +عکس
مهره مار اصل

ادعای پیامبری عبدالله المحیسنی قاضی عربستانی +عکس

ادعای پیامبری عبدالله المحیسنی قاضی عربستانی

عبدالله المحیسنی در صفحه شخصی خود در تویتر نوشته است:«شبی در خواب دیدم که با عده ای از دوستانم نشسته ام و قرآن در دست دارم و آیه ها را با صوت می خوانم ناگهان آیه جدیدی بر من نازل شد و این آیه در آخرین صفحه قرآن نوشته شد.»

وی در توییتر خود، این آیه جعلی را نیز نوشته است.

عبدالله المحیسنی در ادامه ادعای دریافت وحی از طرف خداوند می گوید:من و دوستانم پس از دیدن آیه جدید در آخر قرآن گریه کردیم، و من یک خط زیر آیه جدید کشیدم و ناگهان دیدم که مردی در کنار من نشسته است و می گوید، خداوند مردم سوریه را به علت ناسزا گفتن به خدا و پیامبر مجازات کرده است، من گفتم :چگونه؟ آن مرد تأکید کرد که مردم سوریه معتقدند که خداوند فرزندی دارد و با این اعتقاد زمین و آسمان را به لرزه درآورده اند.

عبدالله المحیسنی

عبدالله المحیسنی قاضی عرب که ادعای پیامبری کرد

المحیسنی ادامه داد:من بار دیگر قرآن را باز کردم؛ ولی آیه جدید را در آخر آن ندیدم و متوجه شدم که آیه پاک شده است.

ادعای عجیب المحسینی جنجال زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است، به نحوی که همین مبلّغ وهابی عربستانی مجبور می شود مطالب مربوط به ادعای پیامبری خود را از صفحه خود در تویتر حذف کند.

برخی از کاربران المحسینی را مسیلمه کذاب نامیده اند، و برخی هم می گویند که المحسینی برای توجیه جرایم و جنایاتش در سوریه ادعای پیامبری می کند.

برخی کاربران هم اعلام می کنند که المحسینی مردم سوریه را کافر و مشرک می داند؛ در حالی که این مردم به خداپرستی شهره هستند.

عبدالله المحیسنی قاضی عربستانی ادعای پیامبری کرد +عکس

منبع : پارس نیوز
فال-حافظ