bimahdiشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

تکذیب خبر عبور زائران از مرز با شناسنامه و کارت ملی

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان ایلام با بیان اینکه عبور از مرز مهران با ارائه شناسنامه و کارت ملی صحت ندارد، گفت: تردد زوار بدون ‌گذرنامه ‌و ویزا از مرز مهران ممنوع است.
تکذیب خبر عبور زائران از مرز با شناسنامه و کارت ملی

به گزارش افکارخبر؛ در پی اعلام خبری در شبکه‌های مجازی مبنی بر اینکه زائران اربعین با در دست‌ داشتن شناسنا‌مه و کارت ملی و بدون ویزا و گذرنامه می‌تو‌انند از مرز مهران به سمت عراق و کربلا حرکت‌ کنند، مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان ایلام با تکذیب این خبر گفت: تردد زوار بدون ‌گذرنامه ‌و ویزا از مرز مهران ممنوع است.

مهرداد جهانی با بیان اینکه تردد زوار در حال حاضر فقط با ارائه گذرنامه و روادید انجام می‌شود، تصریح کرد: اخبار اعلامی در فضای مجازی به هیچ وجه صحت ندارد و مردم به این شایعات توجه نکنند و بدانند عبور از مرز بدون گذرنامه به هیچ وجه امکانپذیر نخواهد بود و ماموران نیروی انتظامی ایران و عراق در این خصوص به شد‌‌ت مراقب هستند تا زائری بدون گذرنامه از مرز عبور نکند.

وی با اشاره به بازگرداندن افرادی که امروز قصد داشتند بدون گذرنامه از مرز عبور کنند، گفت: امروز ۱۲۰ هزار ‌زائر از پایانه مرزی مهران با ارائه گذرنامه و‌ روادید به کشور عراق ‌رفتند.

yamahdi

این مطلب توسط ارسال شده است.

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر