خانه » اخبار » جنایت وحشیانه دیگری از داعش
ایران16
 مهره مار اصل

جنایت وحشیانه دیگری از داعش

گروه تروریستی داعش برای فرار از شکست در نبرد موصل، با درماندگی تمام، به هر ریسمانی چنگ می‌اندازد. این گروه به‌تازگی، برای از دست ندادن کنترل موصل به اهالی این شهر دستور داده‌ کودکان ۹ ساله‌شان را نیز برای جنگیدن علیه ارتش و نیروهای عراقی، در اختیار عناصر تروریستی قرار دهند.

باشگاه خبرنگاران: تروریست‌های داعش برای فرار از شکست در نبرد موصل، نومیدانه و با رذالت تمام، به هر ریسمانی چنگ می‌اندازند.
به گزارشز میرور، گروه تروریستی داعش برای فرار از شکست در نبرد موصل، با درماندگی تمام، به هر ریسمانی چنگ می‌اندازد. این گروه به‌تازگی، برای از دست ندادن کنترل موصل به اهالی این شهر دستور داده‌ کودکان ۹ ساله‌شان را نیز برای جنگیدن علیه ارتش و نیروهای عراقی، در اختیار عناصر تروریستی قرار دهند.
گروه تروریستی داعش از کودکان ۹ سال و بالاتر در خطوط مقدم مناطق درگیری استفاده می‌کند.

نگارنده مطلب در ادامه می‌افزاید: سرکردگان داعش در نبرد موصل -که تاکنون، یکی از خونین‌ترین نبردهای میان داعش و ارتش عراق بوده است- دستور اعدام بیش از ۵۰ عنصر فراری این گروه را صادر کرده‌اند. تروریست‌های انسان‌نمای داعش همچنین از صدها غیرنظامی به عنوان سپر انسانی در خطوط مقدم درگیری استفاده کرده‌اند.

ارتش و نیروهای بسیج مردمی عراق شهر «موصل،» پایتخت خود‌خوانده گروه تروریستی داعش در عراق، را از سمت غرب محاصره و پیشروی خود را از سمت شرق این شهر نیز آغاز کرده‌اند.

درباره yamahdi

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات
برای ورود به کانال تلگرام جذاب ترینها کلیک کنید