خانه / چند رسانه ای / دانلود مستند دیدنی رو در رو با شیطان
مهره مار اصل

دانلود مستند دیدنی رو در رو با شیطان

دانلود مستند دیدنی رو در رو با شیطان

دانلود مستند «رو در رو با شیطان»

این مستند به همت برنامه ثریا با هدف ناگفته های درگیری های ایران و آمریکا در خلیج فارس پخش شد و برای اولین بار در آن از ۶ بار سیلی ایران به آمریکا در خلیج فارس پرده برداشته شد.

مستند رو در رو با شیطان، یکی دیگر از سری مستندهای ۳ گانه برنامه ثریا درباره نیروی دریایی کشورمان است که بعد از مستند شکار روباه (دستگیری نیروهای دریایی ) به روی آنتن رفت.

این مستند با محوریت چهره های شهدای نبرد دریایی با آمریکا همچون شهید نادر مهدوی و بیژن گرد ساخته شده بود که با استقبال بی نظیر مردم مواجه شد و با ارسال حدود ۳ هزار پیامک متنی و ابراز احساسات مردم، نوعی رکورد زنی در صداو سیما در دریافت پیامکهای متنی برای یک مستند محسوب می شود.

گفتنی است بخش سوم این مستند با تمرکز بر دست آوردهای کنونی نیروی دریایی و توانمندی های نظامی کشورمان در درگیری های خلیج فارس هفته های آتی به روی آنتن شبکه سیما خواهد رفت.

دانلود مستند دیدنی و جذاب رو در رو با شیطان

دانلود با لینک مستقیم و حجم ۲۹۶ مگابایت

فال-حافظ

مطلب پیشنهادی

بی مهدی,دانلود رایگان مستند جنجالی فقر و فحشا,دانلود فقر و فحشا,دانلود فيلم فقر و فحشا,دانلود مستند,دانلود مستند جديد,دانلود مستند جنجالي,دانلود مستند جنجالی فقر و فحشا,دانلود مستند فقر و فحشا,دانلود مستند فقر و فحشا از مسعود ده نمكي,دانلود نسخه جديد مستند فقر و فحشا,فقر و فحشا,فقر و فحشا با لينك مستقيم,مستند فقر و فحشا با لينك مستقيم,فیلم,مستند

دانلود رایگان مستند جنجالی فقر و فحشا با لینک مستقیم

دانلود رایگان مستند جنجالی فقر و فحشا  با کیفیت بالا و لینک مستقیم و سالم دانلود مستند فقر و فحشا …