خانه / کتابخانه مهدوی / ریشه شیطان‌پرستی در ایران
مهره مار اصل

ریشه شیطان‌پرستی در ایران

ریشه شیطان‌پرستی در ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

* دروزی‌ها

به دلیل آزارهای حکومت وقت بر علیه شیعیان فراری شده و در مناطقی از فلسطین اشغالی ، سوریه ، لبنان و سکنی گزیده اند .
برخی از مورخان و کارشناسان ادیان بر این باورند که دروزهای ” درون‌گرا ” نوعی از شیطان‌پرستی را اختیار کرده‌اند و ریشه‌هایی از ایشان نیز در عراق و ایران (مناطق غرب کشور ایران) مستقر هستند و دارای معبد مقدس می‌باشند .

شیطان پرستی در ایران

* گنوسی‌ها

با فرض صحیح‌تر استنادهای تاریخی دقیق انتصاب شیطان‌پرستی به فرقه گنوسی منشعب از اهل حق می‌باشد که آشکارا به شیطان‌پرستی روی آورده‌اند.
در این رابطه باید متذکر شد بانیان ” تقدیس ابلیس ” در تصوف دارای قدرت تاریخی زیادی می‌باشند و آنچنانکه در تاریخ و توسط ایشان آورده شده افرادی همچون احمد غزالی ،‌ ذوالنون مصری و سنایی از پایه‌گذاران اولیه شیطانیسم در میان مسلمانان بوده‌اند .
طبیعی است فرق تصوف نیز مجموعا تحت تاثیر این اقطاب بوده و شکل‌گیری شیطان‌پرستی در میان ایشان (آنگونه که در فرقه گنوسی دیده می‌شود) امری بدیهی است .
لکن گنوسی‌ها از جذب ،معاشرت و رویارویی با سایر مردم پرهیز داشته و در چند دسته کوچک به مراسمات خاص شیطان‌پرستی همچون قربانی و حج شیطان و… می‌پردازند .
ورود شیطان‌پرستی به ایران (از سال ۱۳۷۰ به بعد(
نوع جدید شیطان‌پرستی طی یک بازه زمانی ۱۰ساله با چند وقفه به ایران ورود یافته‌ است .

نحوه ورود

چند گروه عامل و حامل ورود شیطان‌پرستی به ایران بوده اند که در بند بعدی به آنها اشاره خواهد شد . اما به صورت کلی و از منظر عوامل چند اقدام نقش بسزایی را در خصوص ورود جریان مذکور ایفا کرده است .
مهمترین ورود شیطان‌پرستی به ایران رواج یافتن میل جوانان به استفاده از موسیقی متالیکا و ساز گیتار بوده است .
طی ۱۰ سال گذشته موسیقی متالیکا به صورت زیرزمینی و غیرمجاز وارد کشور شده و در چارچوب آن مفاهیم نحله انحرافی مورد بحث در اختیار جوانان قرار گرفته‌است .
اقدام تامل‌‌برانگیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت ایران در زمان آقای خاتمی( اصلا قصد سوء استفاده انتخاباتی از این موضوع وجود ندارد. اما این موضوع واقعیتی است.) در صدور مجوز برای گروه‌ها ، آلبوم‌ها و کتاب های اشعار موسیقی متالیکا نیز نقش اساسی را در جلب توجه عموم مخاطبین جوان به این نحله انحرافی فراهم آورد .
در واقع باید تاکید کرد که در کنار موسیقی زیرزمینی ،‌وزارت فرهنگ و ارشاد وقت نقش در‌واز‌بان ورود یک جریان با شرایط مورد اشاره ایفا کرد .
گفتنی است ” ‌هوی متال ” ، ” متال تاریک ” ، ” گوتیک متال یا متال گوتیک ” چند سبک از موسیقی شیطانی متالیکا بود که به یمن غفلت اعجاب‌انگیز مسئولین فرهنگ کشور که جدال و ” ‌اصلاحات‌ ” سیاسی را پیشه خود قرار داده بودند وارد کشور شد ، ‌نمونه ای از متون ترجمه شده‌ای که به صورت قانونی ! در کشور به فروش رسید در ادامه می‌آید :uniting our tearful eyes…
enchanting
At night… I kiss the serpent in thy tears
For years… thy sorrow I’ve mourned
تاریکی … قلب خون آلود مرا در آغوش می گیری
رویاهایم …. چشمان اشکبارمان را متحد می کند
فریبنده
در شب …. ابلیس را در اشکهایم می بوسم
برای سالها … غم های تو سوگواری من است
Harken my moonchilds cry
yearning for another night
Mourning my once beloved
mezmorized and ravendark
گوش کن به صدای گریه فرزندان ماه من
که آرزوی شبی دیگر را دارند
ماتم مورد علاقه من
هیپنوتیزم و تاریکی
My pale enchantress of the night
at last my candle’s burning down
The wintermoon is shining bleak
for thee my enchantress
جادوگر زندانی شب
از آخرین شمع سوزانم
ماه پاییزی سیاه غم انگیز می درخشد
جادوگر من برای تو
Enchanting all my dreams
a beauty and her flood of tears
Nightfall embrace my heart
mezmerized and ravendark
رویاهایم را فریب بده
زیبا و سیل اشکهایش
سقوط شب قلب مرا در آغوش می گیرد
هیپنوتیزم و تاریکی
My pale enchantress of the night
I desire thee
جادوگر زندانی شبهای من
من تو را آرزو می کنم
Fearful I walk with thee… through dusk
Through winds of loss… Her beauty and her
با ترس با تو قدم می زنم … به سوی خاک
به سوی بادهای گمراهی … او زیباست
flood embrace my bleeding heart
Tearful I fall with thee… at last
Lead me there… to where thy shadows cast
طوفان در آغوش می گیرد قلب خونین مرا
با اشک سقوط می کنم با تو … در آخر
مرا راهنمایی کن … به جایی که سایه‌هایت پخش می شوند
They dance in velvet darkness lost
آنها می رقصند در مخمل از دست رفته تاریکی
Rise… bleak winterfullmoon
Rise…
برخیز ای ماه غمگین
برخیز …

حاملان شیطان‌‌گرایی

آورندگان شیطان‌پرستی به ایران شامل افراد و گروه های ذیل می‌باشند:
تحصیل‌کردگان و سرخوردگان اجتماعی در خارج از کشور که عمدتا دچار خسارت و شکست‌ها سنگین مادی معنوی شده‌اند.
فرزندان منافقین فراری ، سلطنت‌طلب‌ها ، مفسدان اقتصادی رژیم پهلوی که قبل و بعد از انقلاب موفق به فرار از کشور و محاکمه انقلابی شدند .
افرادی از خانواده‌های بسیار ثروتمند ساکن و مقیم داخل کشور که عمدتا دارای روابط خانوادگی و .. با خارج نیز می‌باشند .
جاسوسان فرهنگی سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی که با هدف استحاله فرهنگی وارد کشور شدند . فعالان حوزه هنر و موسیقی که با کشورهای دیگر علی‌الخصوص آمریکا ، انگلیس ، کانادا و استرالیا در ارتباط بوده و بنابر دلایل حرفه‌ای و شغلی مسافرت های متعددی داشته‌اند .
اما نکته اساسی و قابل ملاحظه‌ای که دریافت‌های این پژوهش دلالت بر این مهم دارد که حداقل ۹۰% از افراد شاخص وارد کننده شیطان‌پرستی به ایران فاقد تحصیلات دانشگاهی و خانواده سالم می‌باشند .
در ادامه نامه‌ای به قلم عنصر وارد کننده ای که به احوالات آنها اشاره شد به منظور آشنایی بی‌واسطه خوانندگان با آراء ، نظریات ، خاستگاه اجتماعی و سیاسی این گونه افراد می آید ،‌که در شبکه اینترنت منتشر شده است .
اگرچه متن این نامه خطاب به خداوند کمی طولانی است لکن از ارزش ” هرمنوتیک ” فراوانی برخوردار است .

” خدای عزیز سلام علیکم :

حقیقتا ما نمی دانیم چگونه ترا مورد خطاب قرار دهیم. بنا براین ما از همان طریق که به پیامبر مورد علاقه‌ات یاد دادی با تو احوال‌پرسی می کنیم. همچنین برای ما خیلی مشکل است که بدانیم تو کجایی. چون تو برای ارتباط برقرار کردن با امتت توسط وزیر اطلاعات خود یعنی جبرئیل در ۱۴۰۰ سال پیش با محمد ارتباط برقرار کردی. و از آن موقع تا به حال ما از تو چیزی نشنیده‌ایم این برای ما خیلی ناراحت کننده است . در طول این هزار و چهارصد سال خیلی از چیزها در دنیا عوض شده است. ما کاملا مطمئنیم که تو از همه این تغییرات مطلعی . ما این ایمیل را برای تو می فرستیم به این امید که در جایی از این فضای بزرگ اینترنتی تو را پیدا کنیم. خدایا این بی ادبی ما را ببخش. ما سعی کردیم که با تو توسط نماز و روزه و حج و تسبیح و زکات ارتباط برقرار کنیم. اما افسوس که همه تلاش ما بی نتیجه ماند. شاید تو سرت خیلی شلوغ است یا مسائل دیگری داری که باید به آنها بپردازی. هزاران سال صبر کردیم که به وعده‌هایت وفا کنی اما تا به حال چیزی دریافت نکردیم. به این دلیل است که در کمال ناامیدی این ایمیل اضطراری را برای تو می فرستیم. خدای عزیز آیا تو یک دستگاه فاکس داری. ما مطمئنیم که تو حتما یک دستگاه فاکس داری چون حتی آفریده های تو توانسته اند ماشین فاکس اختراع کنند. پس تو حتما یک دستگاه فاکس و یک خط تلفن داری. بنا براین می توانیم هر وقت که ضرورت ایجاب کند با تو ارتباط برقرار کنیم.
خدایا ما از این که به دنیا آمده‌ایم و بزرگ شده‌‌ایم اصلا خوشحال نیستیم. چون ما مجبوریم که با فقر و بی عدالتی’ بیماری و نبود آینده ای روشن برای خود و بچه‌هایمان مواجه بشویم. ما فکر می کردیم که تو ایمان ما را بوسیله آن بلایا می سنجی. بنا براین ما راهی پیدا کردیم که به سرزمین کفار مهاجرت کنیم. خدایا ما می دانیم که اگر تو از نیت اصلی ما از این مهاجرت مطلع بشوی حتما ما را می بخشی. ما می خواستیم این کافران را به اسلام دعوت کنیم و در کنار آن زندگی راحتی را برای خود و فرزندانمان حداقل از نظر مادی تامین کنیم. همچنین ما می خواستیم مساجدی را در اطراف شهرهای این کافران بسازیم .این بزرگترین آرزوی ما بود .خدایا تو فکر نمی کنی که این یک فکر مبتکرانه بود .به این وسیله ما می توانستیم با یک تیر دو نشان بزنیم. ما اینجا دیدیم که زنان حجاب ندارند. اول خجالت می کشیدیم به این زنهای بی حجاب نگاه کنیم. ما قویا به راهنمایی تو. عمل کردیم. نظیر این آیه:
سوره نور۲۴:۳۰ : بگو مردان مومن چشمهایشان را بپوشانند . و فروج و اندامشان را محفوظ دارند. و خدا به هر چه می کنید آگاه است.
ما فکر کردیم اینها مثل فاحشه‌ها هستند و خود را در معرض تجاوز فرار می دهند. ولی با کمال تعجب دیدیم این زنان بی حجاب در سرزمین کفار به ندرت مورد اذیت و آزار و یا تجاوز جنسی قرار می گیرند. چطور همچنین چیزی امکان دارد؟ چون زنهای ما با وجود اینکه حجاب را رعایت می کنند اما هنوز احساس امنیت نمی کنند. چرا باید اینطور باشد.
ای خدا ما در طول زندگی غذا های حلال خوردیم. ما هرگز غذاهایی را که از طرف تو ممنوع شده بود نخوردیم. حتی در سرزمین کفار ما هر روز حدود چند مایل رانندگی می کردیم تا غذای حلال بخوریم. هر چند که ممکن بود آن غذاهای حلال سالم نباشند. ولی ما ترجیح می دادیم که غذاهای حلال بخوریم تا اینکه غذاهای بهداشتی و سالم این کافران را بخوریم .بنا بر این ما به ندرت مک دونالد. مرغ کنتاکی بریان … و یا غذاهای آماده دیگر را خوردیم. ما افتخار می کنیم که این غذاها را اگر چه سالم و بهداشتی بودند نخوردیم. ما افتخار می کنیم که به فرمایشاتت گوش فرا دادیم.
خدایا می دانی چرا این کار را کردیم؟ به این دلیل که خودت گفتی کافران نجس هستند. ببین این چیزی هست که تو خودت به ما گفتی.
سوره توبه۹:۲۸: ای اهل ایمان حقیقتا کافران نجس می باشند. پس بنا براین از امسال به آنها اجازه ندهید که به مسجدالحرام وارد شوند. و اگر از فقر می ترسید خدا اگر بخواهد به زودی از مرحمت خود شما را بی نیاز می کند. و خدا دانا و عاقل است. خدایا ما ایمان کامل به گفته های تو داریم . وقتی که این کافران برای یک میهمانی ما را به خانه‌هایشان دعوت می کنند. وانمود می کنیم که افق فکری ما باز است. وقتی ما به این میهمانی‌ها می رفتیم به دقت دنبال علائمی که حرام بودن این غذا ها را مشخص کند می گشتیم .بیشتر اوقات ما فقط آب‌میوه می خوردیم و لب به هیچ غذایی نمی زدیم.. به میزبان می گفتیم گرسنه نیستیم یا اینکه می گفتیم مریضیم. خدایا تو فکر نمی کنی این یک از خود گذشتگی بزرگ از طرف ما برای بزرگداشت فرامین تو بود؟. اگر به اشتباه ما غذای حرام مصرف کردیم ما را به خاطر این اشتباه ببخش.
فکر می کنیم اینچنین خطاهایی از طرف تو بخشودنی است. ببین خودت در قرآن چه گفتی
سوره بقره:۲:۱۷۳: به تحقیق خدا بر شما حرام گردانید مردار و خون و گوشت خوک و هر کشته ای که به غیر از نام خدا ذبح شده باشد. ولی اگر به دلیل احتیاج به خوردن آن مجبور شود. در صورتی که تمایل نداشته باشد. و از اندازه سد رمق نیز تجاوز نکند. گناهی بر او نخواهد بود. که به قدر احتیاج صرف کند که محققا خدا در حق خلق آمرزنده و مهربان است.
ولی خدایا. چیزی که برای ما معما شده این است که چرا این حرام خورها به نظر خیلی سالم به نظر می رسند. اما خیلی از ماها علی رغم اینکه در زندگی فقط به خوردن حلال می پردازیم به اندازه آنها سالم و با نشاط نیستیم. ما فکر می کردیم که بهترین راه سلامتی و کسب طول عمر خوردن غذاهای حلال است. اما چرا این حرام‌خورها خیلی بهتر به نظر می رسند.
خدا جان تو به ما گفتی که به دلیل اینکه ما دنباله رو بهترین مذهب دنیا هستیم. بهترین مردم دنیا هستیم. برای تصدیق آنچه خودت به ما گفتی بهتر است به فرمایشات خودت در قرآن توجه کنی:
سوره آل عمران۳:۱۱۰: شما نیکوترین امتی هستید که قیام کردند. مردم را به نیکو کاری دعوت کنند و از بدکاری باز دارند و ایمان به خدا آورند. و اگر اهل کتاب همه ایمان آورند. بر آنان چیزی در عالم بهتر از آن نیست. لیکن برخی از آنان با ایمان و بیشتر فاسق و بد کارند.
و در آیه ۸۵ همین سوره فرمودی: هر کس غیر از اسلام دینی اختیار کند هرگز از او پذیرفته نیست. و او در آخرت از زیان کاران است.
خدا یا بنا بر آنچه خودت گفتی ما از هر نظر بهترین مردم روی این کره خاکی هستیم. اما با کمال تعجب می بینیم که تمام دستاوردهای امروزه. توسط این کافران بدست می آید .از وقتی تو پیغام دادن را توسط پیامبرت قطع کردی خیلی چیزها تغییر کرده که نمی توان آنها را در یک ایمیل گنجاند. خدایا چرا ما نمی توانیم با تو یک ارتباط رادیویی داشته باشیم. در حالی که این کافران تمام نقاط این کره خاکی را به طریق الکترونیکی به هم متصل کرده اند. چگونه این کافران در حال پا‌گذاری به کرات دیگری که تو خلق کرده ای می باشند اما ما عاجزیم که حتی ردی از محل اقامت تو پیدا کنیم. چرا تو به پیروان حقیقی خودت این توانایی را نمی دهی که به موفقیت های غیر قابل باور این کافران دست یابند. موضوع دیگری که ما را سردرگم می کند موضوع داروست. همه داروهای مدرن نجات دهنده ‘ و اختراعات پزشکی نظیر “پنی سیلین “،” انتی بیوتیک ،”اشعه ایکس “.”شیمی درمانی” , “سی تی اسکن” ،”سونو گرافی” ،” ماموگرافی “و…..بوسیله کافران اختراع شده اند. ما از گفتن اینها نفرت داریم. ما ای خدا ما چاره دیگر نداریم چون زندگی ما کاملا به این کفار بستگی دارد. ای خدا چرا باید اینطور باشد. خدایا حداقل این توانایی را به ما بده که بتوانیم در موقع مواجه شدن با بیماری جان خود را نجات دهیم. خدایا به نظر می رسد که تو به تدریج ما را به دست فراموشی سپرده ای . خدایا بگو چه خطایی از ما سر زده. تا آنجا که می دانیم گناهی از ما سر نزده است.
در حقیقت تعدادی از هموطنان ما در بهشتهای اسلامی تو در حال به اجرا گذاری دستورات ناب تو می باشند. اما با وجود این تو هنوز از آنها راضی نیستی. و انواع بلایای طبیعی و رنج های غیر قابل قیاس را برای آنها فرو می فرستی.. ما فکر می کردیم این بلایای طبیعی نظیر سیل و قحطی و طوفان را لایق آن کافران می‌دانی. خدایا آیا این عادلانه است که آنهایی را که به تو ایمان دارند در رنج نگه داری و کافران از بلایا کاملا مصون باشند.
خدا جان ما کارهایمان بی نتیجه مانده. ما هر روز از طرف آزاد اندیش‌ها و سکولارها مورد تهاجم قرار می گیریم. ما فکر می کردیم اینترنت(هدیه تو به بشر) در اختیار ما خواهد بود. ما مبلغ هنگفتی را برای ساختن سایت‌هایی که به تو اختصاص داشته باشد خرج کردیم.. ما فکر می کردیم اینترنت چون اسلحه ای بدست ما خواهد بود تا به وسیله آن همه مردم کره زمین را به اسلام دعوت کنیم. ما فکر می کردیم میتوانیم با اندیشه روشنمان یک در ده از این دگر اندیشان و کافران را از بین ببریم. از مقاله‌ها بحث‌ها و نوید های زندگی جاویدان و بهشت سخن راندیم. در همه این سایتها از این چرخه‌ها استفاده کردیم. افراد ما به دلیل پیروی از دستورات تو نظیر خواندن نماز و روزه و حج و اجرای آن در داخل و خارج بسیار مشغولند.. به این دلیل است که آنها قادر نیستند مقاله های جدید و اصیل بنویسند.. خدا جان چه اشکالی دارد که ما مطالبمان را همانند یک چرخه مرتب در سایت‌ها تکرار کنیم. نوشته های خودت هم خیلی تکراریست.. بعضی اوقات این دگر اندیش ها و سکولارها از ما سوال می کنند برای چه مطالب قرآن این همه تکراری است. ما با گفتن اینکه این تکرارها برای تاکید بیشتر است آنها را ساکت می کنیم. ما همان کاری را که خودت انجام دادی تکرار می کنیم یعنی سپردن به حافظه موقت و چسباندن در جای دیگر

cut and paste , cut and paste , cut and paste,…..

ما به مطالب جدید دسترسی نداریم که یک سایت جدید برای تو درست کنیم.. در این بهشتهای اسلامی تو پولهای زیادی خرج اسلام می شود. ما این قدر به کپی کردن و چسباندن در جای دیگر ادامه می دهیم تا سایتهای برادران اسلامی همه مثل هم بشوند .شبیه آیه های قرآن خودت. تنها چیزی که ما کم داریم این است که آنقدر قدرت مغزی نداریم که این سکولارها و دگر اندیشها را ساکت کنیم ..به این دلیل هست که ما به انجام تکالیف بیشتری نیازمندیم .ما شب و روز مشغول انجام دادن تکالیفمان هستیم در حقیقت ما آنقدر مشغول انجام تکالیفمان هستیم که نه تنها در خانه بلکه در بیرون از منزل نیز به انجام تکالیف خود می پردازیم. ببین چقدر ما با استعداد و با هوش هستیم .سکولار ها و آزاد اندیش‌ها هرگز تکالیفشان را انجام نمی دهند.. برای همین است که ما برای آنها صحبت می کنیم که چگونه یک مقاله بنویسند. وقتی ما این کار را می کنیم خیلی به ایمان خودمان می بالیم.. اما به نظر می رسد که این جنگ اینترنتی نیز به نفع سکولارها و دگر اندیش‌ها تمام شود.. حقیقتا اینترنت ما را به آتش کشانده. یک روز در میان ما در این سایتهای اینترنتی که متعلق به سکولارها و دگر اندیشان هست به مطالب جدیدی بر می خوریم که پیروان تو قادر نیستند از پس آنها بر بیایند. خیلی برای ما شرم آور است وقتی که متوجه می شویم این دگر اندیش‌ها و سکولارها روزی یکی از پیروان تو بوده اند. اگر دوست داری در مورد آنها بیشتر بدانی می توانیم آدرس ایمیل آنها را همراه با مقالات کفر آمیزی که جرات به نوشتن آن کردند برای تو بفرستیم. خدایا آیا تو خودت عقیده آنها را نسبت به خود تغییر دادی؟. ما این مطلب را از گفته های بی شمار خودت استنباط کردیم. اگر فراموش کردی چند نمونه از این آیه‌ها را برای یاد آوری در اینجا متذکر می شویم:
سوره یونس۱۰:۱۰۰: هیچ کدام از نفوس بشر را تا خدای رخصت ندهد ایمان نیاورند. و پلیدی را خدا برای مردم بی خرد که عقل را به کار نبندند مقرر داشته است
سوره فاطر۳۵:۸: خدا هر که را خواهد گمراه کرده و هر که را خواهد هدایت سازد. پس تو نفس شریف خود را برای هدایت این مردم به غم و حسرت نینداز که خدا به هر چه اینان کنند آگاه است.
سوزه انعام۶:۱۲۵: پس هر که را که خدا هدایت او را طالب باشد قلبش به نور اسلام روشن و منشرح گردانید. و هر که را خواهد گمراه گرداند. و دل او را تنگ و سخت گرداند که گویی می خواهد از زمین به آسمان رود. این است که خدا آنان را که به حق نمی گروند مردود و پلید می گرداند.
خدا جان در ایمیلی که در جوابمان میدهی علت ترسمان را تصدیق بکن. اگر این مطالب از جانب تو تصدیق شد بهتر است ما وقتمان را برای این کافران و دگر اندیشان به هدر ندهیم. چون این خواسته خودت بوده است.
خدا جان باور کن ما هر روز شاهدیم که این دگر‌اندیش‌ها و کافران به آهستگی اما با اطمینان در این جنگهای اینترنتی بر ما فائق می آیند اما کاری از دست ما بر نمی آید. .برای اینکه موقعیت را دشوارتر کنند این کافران و دگر اندیش‌ها از اسم‌های جعلی استفاده می کنند. و هویت واقعی خود و محل زندگیشان را پنهان می کنند. . خدا جان لطفا سوء تفاهم نشود .ما خیلی تلاش کردیم که پرده از چهره این دشمنان اسلام برداریم ما آنها را مرتد نامیدیم و حکم جهاد بر علیه آنها صادر کردیم .ما هرگز فرمایشات تو را در مورد این کافران فراموش نکردیم .به عنوان یک حرفه ای نکاتی از فرمایشات خودت را خاطر نشان می کنیم.
سوره نساء۴:۱۳۷: آنان که به غیب ایمان آوردند و سپس کافر شدند باز ایمان آورده و دگر بار کافر شدند. پس بر کفر خود افزودند اینان را خدا نخواهد بخشید. و به راهی هدایت نخواهد فرمود
سوره نحل ۱۶:۱۰۶:هر آن کس بعد از اینکه به خدا ایمان آورده باز کافر شد نه آنکه به زبان از روی اجبار کافر شود و دلش در ایمان ثابت باشد . بلکه به اختیار کافر شود وبا رضا و رغبت و با هوای نفس . دلش آکنده به ظلمت کفر گشت.. بر آنها خشم و غضب خدا و عذاب سخت دوزخ خواهد بود.
سوره الشوری ۴۲:۱۶: و آنان که در دین خدا جدل و احتجاج بر گزینند. پس از آنکه خلق دعوت او را پذیرفتند. حجت آنها نزد خدا لغو و باطل است. و بر آنها قهر و عذاب سخت خواهد بود.
خدایا ما تعدادی ایمیل انزجار” تهدید” و اخطار آمیز به آنها فرستادیم. در بعضی از این ایمیل‌ها ما آنها را تهدید کردیم که سرشان را می بریم . همانطور که آموزش خودت بوده و پیامبرت نیز به آن عمل کرده. اما آنها اصلا اهمیت نمی دهند. آنها از سلمان رشدی و تسلیمه نسرین خطرناک تر شده اند. خدا جان به ما کمک کن که این مرتدها را پیدا کنیم.. تو گفتی که از همه داناتری. ما مطمئنیم که تو فراموش نکردی که در فرمایشاتت هر ورق از قرآن را تحسین کردی.
آیا تو یک ظبط صوت داری. لطفا این نوار را برگردان به ۱۴۰۰ سال پیش. ما می دانیم که در آیه ذیل فرمودی در مورد ایمان نباید هیچگونه سوالی بکنید
سوره المائده۵:۱۰۱ : ای اهل ایمان هرگز از چیزهایی مپرسید که اگر فاش شود شما را زشت و بد می آید. و غمناک می شوید. و اگر پرسش آن را هنگام نزول قرآن واگذارید. قرآن برای شما هر آنچه مصلحت است بیان می دارد. و خدا از اعقاب سوالات بی‌جای شما در گذشت. که خدا بخشنده و بردبار است.
سوره مائده۵:۱۰۲: قومی پیش از شما هم سوال از آن امور نمودند. آنگاه که برایشان بیان شد کافر شدند.
خدایا این خیلی مسخره است که اگر ما سوالی در مورد اسلام بکنیم منجر به بی ایمانیمان بشود.
حالا ما می فهمیم که چرا تو مجازاتهای سختی را برای آنها که سوال می کنند نظیر کافران و دگر اندیشان در نظر گرفته ای.
خدایا ما به راستی خیلی کنجکاویم که بدانیم آیا تو برای جلو گیری از کج فهمی‌ها جایی را برای ضبط بیاناتت نظیر یک سی دی یا یک کاست یا یک دی.وی .دی در نظر گرفته ای یا نه. خدایا لطفا ما را به خاطر چنین تقاضاهایی ببخش. ما به وحی تو به طور اضطراری نیازمندیم. لطفا به ما بگو سلمان رشدی و تسلیمه نسرین کجا هستند.. آنها هر روز دارند چند برابر می شوند.. وقتی ایمیلت را دریافت کردیم فورا آن را به طرفدارانت نظیر گروه های طالبان و دیگر گروه های اسلامی می دهیم که حساب آنها را برسند. ما خیلی سعی کردیم که با عقل و منطق این دشمنان اسلام را سرکوب کنیم. اما نتوانستیم. بنا بر این چاره ای نداریم جز اینکه آنها را از نظر جسمی نابود کنیم.
این همان چیزی است که معمولا تو به وسیله آن پیروز می شدی. اینطور نیست؟ کشتار در ایران ‘ بنگلادش’ افغانستان و سودان را به یاد می آوری؟ این تنها زبانی است که تو در قرآن بوسیله آن با کافران و دگر‌اندیشان سروکار داری. خدایا نگاه کن در کلام پاکت چه نوشته ای:
سوره بقره ۲:۱۹۳ با کافران جهاد کنید تا فتنه و فساد از روی زمین برطرف شود. و همه را آیین خدا باشد. و اگر فتنه و جنگ دست کشیدند ستم جز بر ستمکاران روا نیست
المائده۵:۳۳ : همانا کیفر آنان که با خدا و رسول او به جنگ برخیزند و به فساد کوشند در زمین جز این نباشد که آنها را به قتل رسانند و یا دست و پایشان به خلاف ببرند و یا با نفی بلد و تبعید از سرزمین صالحان دور کنند. این ذلت و خواری عذاب دنیوی آنهاست و اما در آخرت باز به عذابی بزرگ گرفتار خواهند شد.
محمد۴۷:۴: شما مومنان چون با کافران روبرو شوید باید آنها را گردن بزنید تا آنگاه از خونریزی زیاد دشمن را از پا در آورید. پس از آن اسیران جنگ را محکم به بند کشید که بعدا آنها را آزاد کنید یا فدا بگیرید. تا جنگ سختیهای خود را فرو گذارد. این حکم فعلی است و اگر خدا می خواست خود از کافران انتقام می کشید و همه را هلاک می کرد. و لیکن اینها برای امتحان خلق به یکدیگر است. و آنها که در راه خدا کشته شوند خدا هرگز رنج اعمالشان را ضایع نگرداند.
خدا جان همان طور که قبلا گفتیم خیلی حرف‌ها داریم که با تو بزنیم. اگر زبان ما را متوجه میشوی و می توانی به ما جواب بدهی منتظر جوابت هستیم. ارادتمند و بنده تو هل-لوم-ونا. به دلیل امنیتی ما از حروف رمزی شبیه آنچه خودت در قرآن استفاده می کنی (الم ‘طه ‘حم و ….)
خدا جان من مطمئن هستم که تو می توانی این حروف را از رمز در بیاوری . ”
از خوانندگان محترم به واسطه درج این مطالب کفرآمیز عذرخواهی می‌کنیم این مطالب گوشه‌ای از شبهاتی است که به طور دائم از طرف معاندین و مخالفان اسلام و انقلاب در سایت‌ها نوشته می‌شود و قلب و روح و ایمان مسلمانان را مورد هجمه قرار می‌دهد .

شیطان‌پرستی به مثابه یک تهدید

در این بخش به دنبال آن هستیم تا به تبیین ” تهدید ” آمیز بودن فعالیت گروه‌های شیطان‌پرست در داخل کشور بپردازیم .

۱٫ همکاری‌های جاسوسی

با توجه به اینکه در ۴ کشور آنگلو ساکسون مکان‌های مقدس شیطان‌پرستان با نام
” کلیسای شیطان ” واقع شده است و در همین کشور‌ها نیز بنابر بر دلایل سیاسی از گروه‌های ناهنجار اجتماعی و سیاسی مهاجر و مسافر بهره برداری جاسوسی می شود لازم است که به صورت ویژه به همکاری‌های جاسوسی عناصر مربوط اشاره داشت.

۲٫ جرائم باندی

در جهان کنونی جرایم در دو دسته‌بندی کلی یعنی جرایم فردی و غیر‌سازمانی و جرایم باندی یا سازماندهی شده ،‌ ارزیابی و تحلیل می‌شوند .
مصادیق جرایم باندی یا سازمانی بمب‌گذاری ، اقدام برای ترور ،‌قاچاق مواد مخدر علی‌الخصوص مواد مخدر شیمیایی ،‌راه‌اندازی مراکز فساد و.. می‌باشد که طبق تحقیقات به عمل آمده شیطان‌پرستان با تمامی جرایم مذکور ارتباط داشته و عمدتا از طریق مشارکت در آنها بودجه‌هایی را دریافت می‌نمایند .

۳٫ روابط سازمانی

روابط سازمانی در ادامه جرایم سازمانی و بلکه به عنوان عامل زیربنایی بر آن تعریف می‌شود . از سوی دیگر ایجاد برخی ناامنی‌های عمومی و اجتماعی در اثر عنصر روابط سازمانی جهت می‌یابد .
البته نگاهی جامع‌تر به سایر بخش‌های مورد اشاره در پژوهش می‌تواند هرچه بیشتر گویای این مطلب باشد ، لکن تاکید بر این نکته ضروری است که اعضای این گروه‌ها عمیقاً سازمان‌گرا و سازمان‌محور می‌باشند.

۴٫ ارتباط خارجی

همانطور که در بند اول اشاره شد ، شیطان‌پرستان در ۴ کشور آنگلو ساکسون ، یونان و رژیم صهیونیستی دارای تشکیلات سازمانی اماکن مقدس و … می‌باشند که زمینه‌ساز ارتباطات مختلف از مجراهای گوناگون را برای ایشان فراهم می‌آورد .
حجم روابط به خودی خود می تواند منشا تهدیدات امنیتی متعددی برای کشورهای اسلامی بخصوص نظام اسلامی باشد . همچنین نباید از نظر دور داشت بقا و استمرار فعالیت اینگونه گروه‌ها به لحاظ ماهیت و اهداف عمیقاً نیاز به روابط با خارج از کشور دارد . در این باره باید عنایت ویژه‌ای نیز به ارتباط این افراد با خانواده‌هایشان در سایر کشورها علی‌الخصوص کشورهای آمریکایی و اروپایی داشت .

۵٫ سرقت

اغلب جوانان که به شیطان‌پرستان می پیوندند حتی چنانچه از خانواده های ثروتمند نیز باشند از اعضاء مطرود خانواده به حساب می‌آیند ، ‌لذا حضور ایشان در جمع گروه اجتماعی می‌تواند زمینه جرایمی را همچون سرقت برای تامین منابع مالی فراهم آورد که این سرقت‌ها در ابعاد مسلحانه طبیعتا تهدیدی برای امنیت اجتماعی به شمار می‌آیند .
در این خصوص مجدداً تاکید می‌شود که هرگونه دامن زدن به فساد چون از باورهای شیطان‌گرایان می‌باشد . بدیهی است که بخشی از این مفاسد نیز در پوشش سرقت‌های متعدد انجام می‌پذیرد ، باید در نظر داشت که سرقت نیز عاملی است برای نزدیکی به شیطان .

۶٫ تجاوز جنسی

در جمع شیطان‌پرستان اصولا تجاوز جنسی یک ارزش و شرط برای ورود و استمرار حضور در گروه به حساب می‌آید .
این تجاوز که عمدتا با قتل ،تجاوز به همجنسان و کودکان نیز همراه است عنصر اصلی ایراد خسارت و انتقام‌گیری از فرد متجاوز جنسی است . تصور شیوع یافتن این ضد فرهنگ مخرب نیز می‌تواند مرزهای امنیت اخلاقی را در جامعه در‌نوردد .
تجاوز جنسی از ضدارزش‌های تبلیغی این دست گروه‌هاست که دائماً با ساخت نماهنگ ، تنظیم آلبوم‌های موسیقی ، ترویج فکری و از طریق فیلم‌های مبتذل دنبال می‌شود . در حقیقت شیطان‌گرایان مدعی‌اند ” تجاوز ” تنوع در کسب لذت جنسی است .

۷٫ قتل

قتل یک عمل شیطانی بزرگ به حساب آمده و شیطان‌پرستی که تعداد و کیفیت قتل‌هایش بیشتر باشد به درگاه شیطان نزدیک‌تر خواهد شد . ناگفته پیداست که این مولفه نیز تاثیرات سوء امنیتی را به همراه خواهد داشت .
افزایش تعداد قتل در جوامع مختلف یکی از معیارهای بین‌المللی و تعیین‌کننده درخصوص وضعیت امنیتی هر کشور به شمار می‌آید ، حال اگر این جرم کلان با یک اندیشه سازماندهی شده و تقدس‌زا همراه شود و حاشیه‌هایی چون تجاوز جنسی را نیز با خود همراه سازد ، ناگفته پیداست که می‌تواند تاثیرات گسترده‌ای را در خدشه‌دار نمودن مقوله مهم امنیت به همراه داشته‌باشد .

شیوه‌های تبلیغ

انتشار سی‌دی ، کاست و پوستر مربوط به خوانندگان متالیکا
گسترش یافتن سایت‌ها وبلاگ‌های مربوط به شیطان پرستی
تبلیغ و اطلاع‌رسانی از طریق پارتی‌های شبانه و گفتگوهای دوستانه علی‌الخصوص در مناطق مرفه شهرهای تهران ، شیراز و …
تبلیغ در تالارهای گفتگوهای مجازی

زمینه‌های جذب

باید یادآور شد که علاوه بر تمامی موارد مورد اشاره در این بخش یعنی زمینه جذب” باید به تکرار برخی از آنها پرداخت ،که در کشورمان دارای باز‌خورد مثبت بوده است .
موسیقی متال :
این موسیقی در ایران نیز مانند بسیاری از کشورهای اسلامی و عربی به گونه‌ای که شرح آن رفت ، وارد شد و توانست پس از مدت کوتاهی به دانشگاه‌های بزرگ کشور همچون دانشگاه تهران ، دانشگاه شهید بهشتی ،‌ دانشگاه فردوسی و … راه یابد .
با توجه به وفور موسیقی های مبلغ این گروه ها در ایران و رویکرد برخی جوانان بی اطلاع به این نوع موسیقی و حتی چاپ کتاب حاوی متن این موسیقی ها و سرمایه گذاری زیاد دشمن در این باره بررسی و تحقیق پیرامون این موضوع و اطلاع رسانی و آگاهی افکار عمومی امری ضروری به نظر می رسد. به عنوان مثال خبر گزاری فارس طی خبری در ۲۰مورخ /۱۰/۱۳۸۳پرده از این فعالیتها برداشت .
خبر گزاری فارس در این باره گزارش داد :
“امین” دانشجوی یکی از رشته‌های گروه پزشکی دانشگاه که از افراد موثر گروه شیطان پرست هوی متال در ایران است، مدتی پیش به صورت اتفاقی و بر اساس درخواست یکی از دوستان خود که قصد بازدید از جبهه‌های جنوب کشور در کاروانهای راهیان نور داشت به همراه جمعی از دانشجویان عازم این مناطق شد که تاثیرات روحی این سفر، زمینه‌ساز رویگردانی وی از فعالیت‌ در گروههای فعال شیطان پرست و بیان حقایقی قابل توجه درباره آنها شده است.
وی افزود: به گفته این فرد، عناصری از رژیم صهیونیستی که درکشور امارات حضور دارند شبکه اصلی هدایت گروه‌های هوی متال را در ایران در دست دارند.
به گفته این منبع آگاه بر اساس اسناد ارائه شده توسط “امین” در حساب‌های ارزی این گروه در شبکه بانکی کشور که از طریق شبکه اینترنت هدایت می‌شود، در سال گذشته حدود “هشت میلیون دلار آمریکا” واریز شده است که بین گروههای شیطان پرست در شهرهای مختلف ایران توزیع می‌گردد.
وی با بیان اینکه تعداد اعضای این گروه در برخی شهرهای کشور به دو هزار نفر بالغ می‌شود، اضافه کرد: مطالب ارائه شده نشان می‌دهد که برخی فعالیت‌های ضد امنیتی نیز توسط برخی عناصر خاص در این گروهها برای رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.
این منبع آگاه با یادآوری اینکه مجوزهای ارائه شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای چاپ گسترده کتابهای گروه‌های هوی‌متال در کشور زمینه ارتباط نزدیک فکری اعضای این جریان در سراسر کشور را فراهم ساخته است، افزود: در سالهای اخیر به دلیل عدم وجود هرگونه نظارت و کنترل واقعی در کشور، گروههای اجتماعی معارض کارکرد سیاسی و ضد امنیتی پیدا کرده و زمینه سوء استفاده‌ههای ضد ملی بیگانگان از آنها فراهم شده است…در حال حاضر گروه متال با قدیمی‌ شدن علاقه به رپ در ایران، طرفداران بیشتری را به خود جذب نموده است. ))

افول معنویت :

اگرچه در بسیاری موارد ، ایران اسلامی در جایگاه بالاتری از معنویات قرار دارد . ‌لکن
سیر جهانی و فراگیر تلاش های قدرت‌های بزرگ فرامنطقه‌ای برای استحاله فرهنگی و از سوی دیگر ماشینی و صنعتی شدن مناسبات جاری و تاثیرپذیری مردم کشورمان از شرایط جهانی زمینه‌ای برای رشد چنین جریاناتی را فراهم نموده است .
باید عنایت داشت روند رو به رشد استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای نیز عامل تعیین‌کننده در جذب و گرایش یافتن به این گروه‌ها می‌باشد .

سرمایه‌گذاری :

در بخش‌های قبل اشاره کردیم که سازمان های جاسوسی کشورهای غربی تلاش سازمان یافته‌ای را برای استحاله فرهنگ جمهوری اسلامی ایران تدارک دیده و مدت‌هاست که می‌کوشند تا به ” تهی‌سازی فرهنگی ” جوانان کشور عزیزمان بپردازند . دشمن در این راه مبالغ هنگفتی را نیز تدارک دیده‌است . از جمله باید اشاره کرد که طبق گزارش برخی از رسانه‌های مستقل در سال گذشته مبلغ هشت میلیون دلار آمریکا به فعالیت تبلیغات گروه‌های شیطان پرست از سوی دولت آمریکا اختصاص یافته است .

اینترنت :

رشد تعداد مخاطبین شبکه جهانی اینترنت طی سالیان اخیر آسیب‌هایی را متوجه نظام فرهنگی کشور نموده است که از جمله می‌توان به فعالیت شیطان گرایان اشاره کرد .
اما عمده فعالیت این افراد در قالب وبلاگ‌نویسی صورت می‌پذیرد ،
این دست از وبلاگ‌ها همزمان با اعلام موجودیت ” جنبش شیطان‌گرایان ایران ” فعالیت خود را آغاز کرده و اظهار می‌نمایند که توسط فردی به نام مستعار ” اهریمن ” در ایران هدایت می‌شوند .
روند ارتباط‌گیری و فعالیت وبلاگ‌های مذکور بدین صورت است . افراد پس از تکمیل فرم ثبت‌نام یک ایمیل در صندوق پست الکترونیک خود با موضوع خوش آمد‌گویی دریافت می‌کنند و پس از برقراری ارتباط با ایشان و در صورت جلب اعتماد به برخی از مهمانی‌های شبانه و یا پارک‌ها برای آشنایی دعوت شده و مورد راهنمایی قرار می‌گیرند .
این وبلاگ‌ها عمدتا فعالیت خود را در چندین محور : انتشار عکس‌های شیطان گرایان جهان ، انتشار نامه شبیه به نامه های مسیحیان شیطان پرست خطاب به خداوند متعال که بار سیاسی نیز دارد ، دنبال می‌نمایند . به صورت مثال وبلاگ شیطان در این خصوص می‌نویسد :
” چرا چیزهایی را که به اطرافیانم دادی به من ندادی؟ و چرا می‌خواهی بدبختی مرا ببینی ؟ چرا منو ازین دنیای کثیف و از بین کسانی که ازشون نفرت دارم رها نمی کنی ؟ حالم از زندگی بین این لجن به هم می‌خوره . جلوی پای من کم سنگ انداختی ؟ کم آدمهایی رو مثل من بدبخت کردی . ”
این وبلاگ همچنین در ادامه می‌آورد : ” همیشه لحظه شماری می کردم برای سال نو عیدی پدر و مادر از همه چیز لذت بخش تر بود ولی الان سال نو بوی تنفر می ده بوی مرده می‌ده وقتی کسی رو می بینم که خدارو ستایش می کنه تفو لعنتش می کنم نفرینش می‌کنم از هیچ چیز خبر نداره آنقدر خوشه که هیچ چی حس نمی کنه چرا پدر مادرم منو ترک کردن چرا منو نفرین می کنن بهم می خندن مگه من شاخ دارم لباس نو برام ارزش نداره چون بوی کفنو دارم حس می کنم تو خدا نیستی تو هیچی نیستی اصلا من بهت اعتقاد ندارم چون برای من بی ارزشی پستی من به هیچ چیز اعتقاد ندارم هیچ کس هم نه می پرستم نه قبول دارم بعد این دنیا هم دنیایی نیست میمیریم و میپوسیم از لاشه ی ما گلی سبز میشه که خار نداره هیچ شیطانی وجود نداره ولی آنقدر آدمها بهش اعتقاد دارن قبولش دارن و فکر می کنن که شیطان پروردگار ما هست که یک نیرویی به وجود اومده که خیلی چیز هارو می تونه نابود کنه. اگر Black Metal نبود من می مردم ای کاش نبود چون وقتی گوش می دم میرم به دوران (خلسه) به جایی میرم که هیچ کس وجود نداره گناهی نیست ثوابی نیست آدم احمق نیست خدا نیست پیامبران دروغین نیست شهوت و هزار تا چیز دیگه ای که این جا هست یا چیزی که هست و این جا وجود نداره اونجا نیست فقط یک نور سیاهی هست که چشمتو نمی‌زنه بوی همون گلی که گفتم از لاشه آدم‌ها سبز میشه میاد که مست می کنه ترس و وحشت نیست چیزی نیست که بهش فکر کنی خودتی . ”
سردار حسین ذوالفقاری با اشاره به اینکه بیش از سه هزار فرقه تخدیری و شیطان پرستی در جهان وجود دارد که حدود ۵۰ تا از آنها وارد ایران شده اند، گفته است؛ نیمی از فرقه های وارد شده به کشور در حال حاضر فعالند و در رابطه با این موضوع قریب به ۲۰۰ عنوان کتاب ترجمه و چاپ و توزیع شده است.
جانشین فرمانده انتظامی، با اشاره به اینکه اصول مشترک این فرقه ها انحراف از ادیان حنیف و التقاط در اعتقادات و وعده های کاذب و سوءاستفاده از گرایش جوانان به مبدا هستی و سوءاستفاده جنسی است، ماموریت اخیر این افکار وارداتی را اسلام ستیزی، مسلمان گریزی و تخدیر اصول پاک ناب محمدی و نفی واژه های ایثار و شهادت دانسته است.
بسیاری از کارشناسانی که حوزه اجتماعی را رصد می کنند بر این باورند که انتخاب چنین روش هایی برای اطلاع رسانی آرامش مردمان را برمی آشوبد و به نگرانی های خانواده ها دامن می زند. چنانکه حجت الله ایوبی معاون اجتماعی وزیر کشور در واکنش نسبت به انتشار چنین اخباری می گوید؛ «بنده که در حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی فعالیت می کنم معتقدم باید تا می توانیم به ترویج خداپرستی بپردازیم. من طرفدار کارهای ایجابی هستم و معتقدم اگر کارهای ایجابی با قدرت انجام شود کارهای سلبی رنگ می بازد و از بین می رود. به نظر من برای خیلی از مردم ایران باور کردنی نیست که عده یی به نام شیطان پرست داشته باشیم و حتی اگر چنین عده یی وجود هم داشته باشند اشاعه آن را صلاح نمی دانم. چنانکه معتقدم طرح چنین موضوعاتی خودش قباحت امر را از بین می برد و حرمت ها را فرو می ریزد.» در سخنان سردار ذوالفقاری مشخصات این گروه ها به شرح زیر آورده شده است؛ «شیطان پرست ها ضمن برگزاری مراسم خاصی، تبلیغ پوشیدن لباس خاص به عنوان لباس مقدس منقوش به نمادهای شیطان پرستی، از گردنبند (صلیب شکسته یا صلیب برعکس) انگشتر با نقوش استخوانی و جمجمه انسان استفاده کرده و در برگزاری این مراسم ضمن شرب خمر، اقدام به رقص و پایکوبی می کنند. این افراد بر این باورند که باید برخلاف ادیان به ویژه اسلام، عمل کرد و با انجام اعمال دلخواه و کارهای خلاف، دنیا را به هرج و مرج و آشوب کشاند.»
سردار ذوالفقاری با اشاره به اینکه افراد عضو گروه های شیطان پرست در برخی رشته های ورزشی، مهارت خاصی دارند و به منظور جذب نوجوانان و جوانان هنگام ورزش از موزیک های خاص شیطان پرستی استفاده می کنند، گفته است؛ «این گروه ها دارای کتاب هایی به زبان لاتین بوده و با تجمع در پارک ها و تفرجگاه ها درباره رخدادهای جدید در سطح کشور در رابطه با شیطان بحث و گفت وگو می کنند. بنا به گفته جانشین فرمانده نیروی انتظامی، یکی از فرقه های انحرافی تحت عنوان TSM توسط فردی به نام «الف» که خارج از کشور زندگی می کند، هدایت می شود. این فرد با لابی صهیونیست ها مرتبط است و محبوبیت زیادی در بین جوانان دارد، به طوری که صدها جوان در کلاس های او شرکت کرده و در مقابل او اشک ریخته و به گناهان خود اعتراف می کنند. فرد دیگری به نام « الف.ر.» دارای مریدانی است که حاضرند برای مراد خود، هر کاری انجام دهند، به طوری که دختران زیادی به خاطر او ازدواج نمی کنند و ادعا می کنند او همسر عرفانی شان است. «الف.ر.» ادعا کرده قادر به زنده کردن مردگان است و این فرد عمدتاً در تاریکی زندگی می کند.
حسن یوسفی اشکوری فعال اجتماعی در باب اینکه نباید چنین مسائلی را به این شکل اطلاع رسانی کرد با معاون وزیر کشور هم نظر است؛ «مساله یی که که نه در سطح علمی شناخته شده است و نه مردم در جامعه با آن آشنا هستند نباید درباره آن به این شکل اطلاع رسانی تبلیغی و غیرکارشناسانه انجام داد. به نظر من صحبت کردن درباره برخی از جوانان به این شکل باعث می شود برخی از افراد نسبت به یکدیگر دچار سوء ظن شوند. مثلاً اگر پدری ببیند پسر یا دخترش یکی از این نشانه ها را دارد نسبت به او شک می کند و همین مساله کوچک موجب بی اعتمادی مردم و خانواده ها می شود. اگر نیروی انتظامی مطمئن است چنین افرادی وجود دارند و مرتکب جرم هم شده اند باید دادگاه های دقیق همراه با حضور کارشناسان و اهل نظر برای آنها ترتیب دهد تا چرایی پیوستن جوانان و علت گرایش شان روشن شود و پس از آن برای مردم اطلاع رسانی کنند تا مردم هم آگاهی لازم را در این زمینه کسب کنند.»

سیاست اسراییل

رژیم اشغالگر قدس که سلامت اخلاقی و روحی و روانی انسان‌ها را همواره به منزله تهدیدی جدی برای منافع ملی خود می‌بیند ،‌ در اقداماتی گوناگون و پی در پی مبادرت به ساخت جریان‌های مسموم فرهنگی نموده و این جریانات مسموم را به شراین حیاتی جوامع از طریق جاذبه‌های مجازی تزریق می‌نماید.
در یک نگاه جامع ارتباط رژیم صهیونیستی و نقش آن در سازماندهی گروه های شیطان‌پرست در محورهای ذیل قابل اشاره می‌باشد .
الف) این گروه‌ها به لحاظ فلسفه اولیه و بسترهای معرفتی دامنه وسیعی از ارتباط با این رژیم داشته و خواهند داشت.
ب) نحله‌های مختلف شیطانی توسط دو سازمان عمده جاسوسی یعنی CIA و موساد سازماندهی ،‌هدایت و تغذیه می‌شوند .
ج) بودجه ، نظارت ، پشتیبانی و … شیطان‌پرستان فعال در جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقیم توسط سازمان موساد تامین شده و این سلسله اقدامات با اهداف امنیتی دنبال می‌شود.
د) رژیم صهیونیستی از اعضای گروه‌ها برای مقاصد شوم سیاسی و جاسوسی بهره می‌برد ، ‌به گونه ای که خشونت‌‌بارترین اعمال به دست این گروه‌ها واگذار می‌شود .
ادامه دارد …

فال-حافظ

مطلب پیشنهادی

توصیه عجیب آیت الله بهجت به شهید مدافع حرم

توصیه عجیب آیت الله بهجت به شهید مدافع حرم

یک کاربر فضای مجازی در اینستاگرام به نقل خاطره ای عجیب از توصیه آیت الله …