خانه / اخبار / فرار تکفیری‌های داعش با پوشش زنانه از تکریت + تصویر
مهره مار اصل

فرار تکفیری‌های داعش با پوشش زنانه از تکریت + تصویر

درگیری‌ها در استان صلاح‌الدین به روستاهای اطراف تکریت رسیده است و برخی عناصر داعش فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند.

به گزارش فارس، همزمان با گسترش عملیات نیروهای ارتش و مردمی عراق در استان صلاح الدین و به ویژه در تکریت، برخی نیروهای داعشی فرار را به قرار ترجیح دادند اما با پوشش زنانه.

یک منبع عراقی در نزدیکی تکریت گفت: همزمان با پیشروی نیروهای ارتش و مردمی عراقی در محورهای مختلف شهر تکریت، خطوط دفاعی تکفیری‌های داعش شکسته شده و عناصر این گروه تروریستی از مناطق درگیری فرار می‌کنند.

یکی از این عناصر صاحب عکس زیر، «صدام خالد البو ناصر التکریتی» وابسته به بعثی‌های حاضر در تکریت و از طایفه البو ناصر است.

 

اخبار,اخبار بین الملل,نیروهای داعشی

صدام خالد البو ناصر التکریتی وابسته به عناصر بعثی تکریت
این منبع افزود: با توجه به تصاویر منتشره شده، عناصر تروریستی داعش با لباس زنانه از میدان جنگ فرار می‌کنند اما با این حال برخی از آن‌ها در حین فرار توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده‌اند.

 

اخبار,اخبار بین الملل,نیروهای داعشی

به گفته این منبع عراقی، پیش از فرار برخی عناصر داعش، برخی فرماندهان آنها نیز میدان جنگ را ترک کرده‌ و به سوی موصل رفته‌اند.

طبق گفته این منبع، جنایت‌های بی‌شمار تکفیری‌ها و بعثی‌ها در تکریت و استان صلاح‌الدین به خصوص کشتار ۱۷۰۰ تن از نیروهای پادگان اسپایکر، موجب شده است تا عناصر این گروهک تروریستی، از ترس دستگیر شدن به دست نیروهای مردمی فرار کنند، زیرا که می دانند در صورت افتادن به دست نیروهای عراقی بشدت سزای اعمال خود خواهند رسید.

 

اخبار,اخبار بین الملل,نیروهای داعشی

فال-حافظ

مطلب پیشنهادی

حمله-موشکی-سپاه-علیه-داعش-به-انتقام-حادثه-تروریستی-اهواز-۲

انتقام حادثه تروریستی اهواز توسط سپاه از داعش در سوریه

حمله موشکی سپاه علیه داعش به انتقام حادثه تروریستی اهواز (+عکس) این دومین حمله موشکی …