خانه » چند رسانه ای » تصویر » فرصتی نادر برای بوسیدن روی ماه رهبر
ایران16
 مهره مار اصل

فرصتی نادر برای بوسیدن روی ماه رهبر

فرصتی نادر برای بوسیدن روی ماه رهبر

خبرگزاری فارس: فرصتی برای بوسیدن روی ماه

صبح روز دوشنبه ۱۷ شهریور رهبر معظم انقلاب اسلامی در یکی از بیمارستان‌های دولتی، تحت عمل جراحی قرار گرفتند که بحمدالله این عمل با موفقیت به پایان رسید با انتشار خبر فوق بسیاری از فعالان فضای مجازی سعی در ابراز ارادت به ولی امرمسلمین جهان را دارند که بنا به وسعت این دلدادگی هر روز هزاران عکس و دلنوشته با بوی تجدید عهد و پیمان در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها دست به دست می‌شود.

در ادامه تعداد محدودی از طراح‌هایی که این روزها برای ابراز ارادت به شکرانه سلامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از سوی وبلاگ‌نویسان طراحی و منتشر شده است می‌آید:

*وبلاگ راه‌ بی‌بن‌بست عنوان «سلامت باشی آقا» را برای پوستر خود انتخاب کرد و با همان زبان عامیانه نوشت: انشاالله چشم بدخواهات کور بشه.

*وبلاگ حذر سهم‌اش را در ارادت به مقام عظمای ولایت به تصویر کشید:

فرصتی نادر برای بوسیدن روی ماه رهبر

*می‌گویند مختصرترین کلام را می‌توان به زبان شعر گفت، وبلاگ شیعه آرت برای ابراز ارادت این بیت را انتخاب کرده است: «بر سرم نور ولایت مستدام … دیدنت آقا به زخمم التیام».

*وبلاگ مبارز گرافیک آورده است: چقدر خوب است پیشوایی چون تو داریم آقا … باید روی ماه را بوسید؛ با همگان به سر شود، بی‌تو به سر نمی‌شود.

*وبلاگ آفتاب مهتاب با عنوان «دست خدا بر سر ماست» بیت معروف این روزهای ارادتمندان را آورده است:

*وبلاگ قفس ویران نیز این بیت شعر را برای طرح خود انتخاب کرده است: صد بار بمیرم که تو بیمار نباشی/ بر درد و مریضی، تو گرفتار نباشی/ ای یار خراسانی ما کاش بسوزم/ اما تو دمی خسته و تب‌دار نباشی.

فرصتی نادر برای بوسیدن روی ماه رهبر

*وبلاگ دیوار با ابیاتی طرح خود را کامل کرده است:

*وبلاگ چریک طرح خود را یا یک دلنوشته منتشر کرده است: آقاجان! جز دعا و توسل همیشگی، تنها کاری بود که از دستم برمی‌آمد؛ تقدیم به رهبر عزیز و فرزانه‌ام که حاضرم جانم را بدهم ولی آقا و مولایم را این چنین در بستر بیماری نبینم.

*وبلاگ دوئل عنوان پوستر خود را ماه بنی‌انقلاب قرار داده است:

 بوسیدن روی ماه رهبر

*و در پایان وبلاگ تلخندک با ذکر «ماشاالله لاحول ولا قوه الا بالله» طرحی از چهره ولی امر مسلمین جهان را ترسیم کرده است:

درباره yamahdi

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات