خانه » اخبار » واکنش جالب رسانه های عربستان به هشدار رهبری
ایران16
 مهره مار اصل

واکنش جالب رسانه های عربستان به هشدار رهبری

واکنش جالب رسانه های عربستان به هشدار رهبری

قدس آنلاین – قزوینی غرابی: ۲۴ ساعت پس از هشدار مقام معظم رهبری به مقامات عربستان مبنی بر واکنش سخت و خشن ایران در قبال رفتارهای ریاض، رسانه های مکتوب سعودی در یک شوک خبری کامل فرو رفته اند.

به گزارش قدس آنلاین، روزنامه های صبح امروز (پنجشنبه) عربستان سعودی از جمله الشرق الاوسط، عکاظ، المدینه، الجزیره و الریاض کوچک ترین اشاره ای به هشدار رهبر انقلاب به مقامات سعودی نکردند.

شبکه ماهواره ای العربیه نیز که وابسته به عربستان سعودی است و کوچک ترین مسائل ایران را در پایگاه اینترنتی خود منعکس می کند هیچ اشاره ای به هشدار روشن و بی سابقه ایران نکرده است.

روزنامه های سعودی امروز تنها به درج خبر دیدار وزیران بهداشت ایران و عربستان اکتفا کرده اند و به نقل از حسن هاشمی مدعی شده اند آنچه برای حجاج روی داد خارج از اراده عربستان بوده و ایران تسلیم  قضا و قدر الهی است.

سکوت رسانه های سعودی در قبال اظهارات و هشدارهای صریح و شفاف مقام معظم رهبری که توسط رسانه های عربی و فرامنطقه ای بین المللی به عنوان تهدید نظامی ایران علیه عربستان تفسیر شد نشان می دهد ریاض به خوبی با امکانات، ظرفیت ها و قدرت جمهوری اسلامی ایران آشناست.

درباره yamahdi

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات
برای ورود به کانال تلگرام جذاب ترینها کلیک کنید