خانه » اخبار » پر بیننده ترین ویدئو ضد داعش از گروه “ناشناس” جعلی بود (+ عکس)
ایران16
 مهره مار اصل

پر بیننده ترین ویدئو ضد داعش از گروه “ناشناس” جعلی بود (+ عکس)

عناصر گروه “ناشناس” در گفتگو با خبرگزاری روسیه اعلام کردند ویدئو اخیری که از طرف آنان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است و علیه گروه تروریستی داعش اعلان جنگ کرده، ساختگی و جعلی است.

به گزارش میزان به نقل از خبرگزاری “اسپوتنیک نیوز”، هکرهای گروه انانیموس (ناشناس) – مجموعه‌ای از فعالین اینترنتی و هکرهای حرفه‌ای  که به صورت ناشناس، به عنوان هکر فعالیت می‌کنند – در گفتگو با اسپوتنیک اعلام کردند که ویدئو اخیر مبنی بر اینکه این گروه حملات گسترده ای را علیه گروه تروریستی داعش آغاز خواهد کرد، کذب است.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

پیش تر وب سایت “تک اینسایدر” در گزارشی از اعلان جنگ سایبری جنبش بین المللی “انانیموس” علیه داعش خبر داده بود. در این ویدئو در خصوص حملات سایبری و توان تخریبی آنها پرسش هایی مطرح شده است: اینکه حملات سایبری چیست و تا چه اندازه می توان با توسل به آنها در فضای مجازی به گروه تروریستی داعش خسارت وارد کرد.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

بنا بر این گزارش، روزنامه “لا تربیون” فرانسه نخستین بار صحت این ویدئو را که ادعا می شود از طرف یک عضو این گروه اعلام شده است را زیر سوال برد.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

یک عضو این گروه با تقدیر از زیر سوال رفتن صحت این ویدئو اعلام کرد گروه ناشناس تاکنون ۹۰۰ تارنمای اجتماعی حامی سازمان های تروریستی را هک کرده است.

 

اخبار بین الملل – میزان

درباره yamahdi

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات
برای ورود به کانال تلگرام جذاب ترینها کلیک کنید